Teksan Jeneratör
HAKKIMIZDA ÜRÜNLER ÖZEL ÇÖZÜMLER HİZMETLER DOKÜMANLAR İLETİŞİM
  Haberler
 
News  
BAUMA 2016

11-17 Nisan 2016 tarihlerinde Almanya’nın Münih kentindedüzenlenen BAUMA fuarına katıldık.

Üç yılda bir düzenlenen, dünyanın en büyük YapıMalzemeleri, Madencilik, İnşaat Ekipman ve Araçları fuarı olan BAUMA’dakistandımızda farklı ülkelerden gelen katılımcılara yeni ürünlerimizi tanıtmafırsatı bulduk.

News  
ICCI 2016

27-29 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen 22.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’na (ICCI) katıldık.

Enerji sponsoru olduğumuz bu önemli etkinlik kapsamında fuarziyaretçilerine Teksan’ın kesintisiz güç çözümlerini tanıttık.

News  
KastExpo 2016

10-13 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen KastExpo Fuarı’na katıldık.

News  
Middle East Electricity 2016

1 -3 Mart 2016 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde gerçekleşen Middle East Electricity Fuarı’na katıldık.

Gümüş sponsoru olduğumuz bu önemli etkinlik kapsamında dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere Teksan’ın yeni teknolojilerini tanıtma şansı yakaladık.

News  
Mobile World Congress 2016

22-25 Şubat 2016 tarihlerinde İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleşen Mobile World Kongresi’ne katıldık.
News  
Komatek 2015

6 -10 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşen Komatek Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’na katılım sağladık.

Organizasyonun “Enerji Sponsoru” olarak kiralama markamız “Taxi Generator” ürün gruplarımızla güç sağlayıcı olarak görevimizi bu fuarda da yerine getirmiş olduk.

News  
Intermat Fuarı 2015

20- 25 Nisan 2015 tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde Intermat 2015 fuarına katılıp firmamızın teknolojik ürün ve yeniliklerini ziyaretçilerle paylaştık.

News  
ICCI 2015

Türkiye’nin ilk ve en büyük enerji fuarı olma özelliğine sahip İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe 6-8 Mayıs 2015 tarihlerinde katılım gösterdik.

News  
Dubai Fuarı 2015

02-04 Mart tarihlerinde düzenlenen Orta Doğu Elektrik Fuarı Orta Doğu’nun en büyük aydınlatma, elektrik ve elektronik, enerji ve güç sistemleri etkinliğine Teksan olarak katılarak farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerimizi standımızda ağırlama; onlara şirketimiz, ürünlerimiz ve entegre çözümlerimizi anlatma fırsatı bulduk.

“Gümüş Sponsor” olarak yer aldığımız fuarda hem marka imajımızı hem de uluslararası katılımcılar nezdinde marka bilinirliğimizi artırma fırsatından faydalandık. 

News  
Kojenerasyon -Trijenerasyon ile Enerji Verimliliği Konferansları 2015

21 Ocak ve 15 Aralık 2015’te düzenlenen Kojenerasyon -Trijenerasyon ile Enerji Verimliliği Konferansları’na Ana Sponsor olarak katılım sağladık.

News  
Dragon Fest 2015

Yıl içerisinde iki defa düzenlenen ve bu yıl ilki 30-31 Mayıs; ikincisi ise 19-20 Eylül tarihlerinde gerçekleşen etkinlikte yine “Enerji Sponsoru” olarak yerimizi aldık.

19-20 Eylül tarihlerindeki etkinlikte iki takım olarak katıldığımız kürek yarışmasında hem genel sıralamada hem de kategorilerde yüksek performans göstererek iyi bir başarı yakaladık.

Yüksek motivasyon, takım uyumu ve doğru taktiklerin uygulanması ile başarıya giden yolda takımlarımızdan biri Fun kategorisinde şampiyon olurken diğer takımımız ise genel sıralamada ilk 15 takım arasına girdi.

News  
Doğa Sporları Festivali 2015

Şile Doğa Spor Kulübü Derneği (DOSD) ve Şile Belediyesi işbirliği ile engelliler yararına 13-14 Haziran tarihlerinde düzenlenen Doğa Sporları Festivali’nde sponsorluk kapsamında off-road aktivitelerine katılım sağladık.
News  
Power Qatar Fuarı 2015

26-27 Ekim 2015 Tarihleri arasında Doha / Katar şehrinde düzenlenen POWER KATAR SUMMIT fuarına katıldık.
News  
Conexpo Fuarı 2015

21-24 Ekim 2015 Tarihleri arasında Latin Amerika /Santiago - Şili şehrinde düzenlenen CONEXPO fuarına katıldık.
News  
Power-Gen Fuarı 2015

Enerji ve elektrik alanında en büyük etkinliklerden biri olan Power-Gen International 2015 Fuarı Las Vegas’ta gerçekleşti. Dünya enerji sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Power-Gen International 2015’te yenilenebilir enerji, nükleer enerji, enerji santralleri, elektrik ve elektronik ile kojenerasyon üretimi yapan şirketler ziyaretçilere ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı. 1994 yılından bu yana kesintisiz enerji üreten Teksan Jeneratör,  Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörü ile fuardaki yerini aldı.
News  
Enerji Sektörünün Devleri POWER-GEN Fuarı’nda Buluştu

Enerji ve elektrik alanında en büyük etkinliklerden biri olan Power-Gen International 2015 Fuarı Las Vegas’ta gerçekleşti. Dünya enerji sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan Power-Gen International 2015’te yenilenebilir enerji, nükleer enerji, enerji santralleri, elektrik ve elektronik ile kojenerasyon üretimi yapan şirketler ziyaretçilere ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı. 1994 yılından bu yana kesintisiz enerji üreten Teksan Jeneratör,  Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörü ile fuardaki yerini aldı.

Günümüzde enerji ihtiyacını karşılamada sürdürülebilir çözümler giderek önem kazanıyor. Dünya enerji devlerinin ürünlerini sergilediği Power-Gen International 2015 Fuarı’nda da sürdürülebilir ürünler ön plana çıktı. Enerji sektöründe dizel, doğalgaz ve biyogazlı jeneratör setleri, yüzde 85’e varan enerji verimliliği sunan kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri, mobil aydınlatma kuleleri ile hizmet veren Teksan Jeneratör, prototip çalışmaları tamamlanan ve Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan hibrit jeneratör ile Power-Gen Fuarı’na damga vurdu.  

Sektörle ilgili gelişmelerin ve yeni teknolojilerin takip edilmesinde fuarların önemli bir yeri olduğunu belirten Teksan Jeneratör Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler; “Fuarlar sayesinde hem sektörün nabzını tutabiliyoruz hem de ürünlerimizi dünyanın farklı köşelerinden gelmiş binlerce kişiye aynı anda tanıtma fırsatı yakalıyoruz. Teksan Jeneratör olarak bu yıl da sektörümüzle ilgili en önemli fuarlarda yerimizi aldık. Power-Gen ile de yılın son fuar katılımını gerçekleştirmiş olduk. Özellikle kojenerasyon-trijenerasyon sistemlerimiz ve dünyanın sayılı üreticileri arasında olduğumuz hibrit jeneratör setlerimize gösterilen ilgiden memnun kaldık” dedi.

Temiz ve yüksek kalitede enerji üretirken aynı zamanda enerji verimliliğine katkı sağlayacak sürdürülebilir çözümler geliştirmek için çalıştıklarını söyleyen Burak Başeğmezler; “TÜBİTAK işbirliği ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğimiz hibrit jeneratör setlerimizin bizi en çok heyecanlandıran projelerimizden biri olduğunu söyleyebiliriz. Hibrit jeneratör, güneş ve rüzgar enerjisi ile entegre kullanımı sayesinde geleceğin sürdürülebilir enerji çözümlerine atıfta bulunan bir teknolojiye sahip. Şebeke enerjisinin olmadığı yerlerde kullanım avantajı sağlıyor. Bu yönüyle yurtdışında daha çok telekomünikasyon firmalarının kullandığı ürünün Türkiye’de de telekomünikasyon firmalarından yoğun ilgi göreceğini tahmin ediyoruz” diyerek açıklamalarını bitirdi.

News  
Project Iraq

Teksan Jeneratör, 09- 11 Aralık 2014 tarihleri arasında Irak / Erbil‘de düzenlenen Project Iraq fuarına katılmıştır.

News  
Powergen 2014

Teksan Jeneratör, 09- 11 Aralık 2014 tarihleri arasında ABD / Orlando‘da  düzenlenen Powergen 2014 fuarına katılmıştır.

News  
Promote 2014

Teksan Jeneratör, 06 - 10 Aralık 2014 tarihleri arasında Kamerun / Yaunde‘de düzenlenen Promote2014 fuarına katılmıştır.

News  
EIF 2014

Teksan Jeneratör olarak, 24-25 Kasım 2014 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na katılmaktayız, A106 no’lu  standımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. 

News  
Ankomak 2014

Teksan Jeneratör, TÜYAP’ ta 21 - 25 Mayıs 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş olan Ankomak 2014 20. Uluslararası İş Makineları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri fuarına katılmıştır.

News  
ICCI 2014 News

Teksan Jeneratör, İstanbul Fuar Merkezinde' de 24 - 26 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş olan ICCI 14 fuarına katılmıştır.
News  
Middle East Electricity News

Teksan Jeneratör, Dubai International Exhibition Centre ‘da 11-13 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş olan Middle East Electricity fuarına katılmıştır.
News  
Tayland 1. Türk Ürünleri News

Teksan Jeneratör, The Qeen Sirikit National Convention Center ‘da 28 Kasım -01 Aralık 2013 tarihleri arasında düzenlenmiş olan TAYLAND 1. TÜRK ÜRÜNLERİ fuarına katılmıştır.
News  
Ar-Ge Araştırması

Turkishtime’ın her yıl yürüttüğü “Ar-Ge Araştırması”, özel sektörün Ar-Ge ve inovasyon eğilimlerini ortaya koyuyor. Teksan Jeneratör olarak bu önemli araştırmada ilk 250’de yer aldık.
News  
POWER-GEN International

Teksan Jeneratör, Orange County Convention Center ‘da 12-14 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenmiş olan POWER-GEN International fuarına katılmıştır.
News  
Project Irak, 28-31Ekim 2013

Teksan Jeneratör, Erbil International Fair fuar alanında 28-31Ekim 2013 tarih aralığında düzenlenmiş olan Project Irak Fuarına katılmıştır.
News  
Teksan Jeneratör Yeni Bayilik Sistemi ile Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor…

Türkiye’deki satış ve servis ağını genişleten Teksan Güç Sistemleri bayilik kavramını yeniden yapılandırıyor. Teksan Güç Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Arif Soylu, düzenlemiş oldukları İftar Yemeği Organizasyonunda yeni bayilik sistemi hakkında bilgiler verdi. Sayın Soylu “A Tipi Bayilik olarak adlandırılan sistemde Jeneratör Sektöründe bayilik formatına birçok yenilikler getirildi.
News  
16.Buildexpo Afrika 2013, 06-08 Haziran 2013, Dar-es-Salaam/ Tanzanya, Diamond Jubilee Hall Fuar Merkezi

Teksan Jeneratör, Diamond Jubilee Hall Exhibition Centre’da 06-08 Haziran tarihinde düzenlenmiş olan 16.Buildexpo Afrika fuarına katılmıştır.
News  
Komatek 2013, 29 Mayıs - 02 Haziran, Ankara News

Teksan Jeneratör, 29 Mayıs-02 Haziran tarihleri arasında düzenlenmiş olan 13.Uluslararası İş ve İnşaat Makine, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı Komatek 2013’ e katılmıştır.
News  
Sviaz-Expocomm 2013, 14-17 Mayıs 2013, Moskova/ Rusya, Expocentre

Teksan Jeneratör, Expocentre’ da 14-17 Mayıs tarihinde düzenlenmiş olan Sviaz-Expocomm 2013, 25. Uluslararası Telekomünikasyon, Kontrol Sistemleri, Bilişim ve İletişim Hizmetleri Fuar’ına katılmıştır.
News  
OGU 2013 FUARI, 14-16 Mayıs 2013, Taşkent/ Özbekistan, Uz Expocentre

Teksan Jeneratör, UzExpocentre’ da 14-16 Mayıs tarihinde düzenlenmiş olan OGU 2013, 17. Özbekistan Uluslararası Oil & Gas fuarına katılmıştır.
News  
MONGOLIA MINING 2013, Uluslararası Madencilik Fuarı, 19-20 Nisan 2013, Misheel Fuar Merkezi/ Moğolistan

Mongolia Mining 2013 fuarına katılmıştır.
News  
BAUMA 2013 FUARI, 15-21 Nisan 2013/ Munich, Messestadt Riem Exhibition Center

Teksan Jeneratör, Munich Messestadt Riem Exhibition Center da 15-21 Nisan tarihinde düzenlenmiş olan BAUMA 2013 fuarına katılmıştır.
News  
ICCI 2013 19. Uluslararası Enerji veÇevre Fuarı ve Konferansı, İstanbul Fuar Merkezi,24-26 Nisan 2013

Teksan Jeneratör, İstanbul Fuar Merkezinde 24-26 Nisan 2013 tarihinde düzenlenmiş olan 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’ na katılmıştır.
News  
MIDDLE EAST ELECTRICITY 2013 FUARI, 17-19 Şubat 2013/ Dubai International Convention & Exhibition Centre

Teksan Jeneratör, Dubai International Convention & Exhibition Centre da 17-19 Şubat tarihinde düzenlenmiş olan MEE2013 fuarına katılmıştır.
News  
POWER-GEN FUARI, 11-13 Aralık 2012 , Orange County Convention Center, Orlando, FL

Teksan Jeneratör, Orange County Convention Center’da 11-13 Aralık tarihinde düzenlenmiş olan Power-Gen fuarına katılmıştır.
News  
3. ADDISBUILD ULUSLARARASI YAPI VE YAPI MALZEMELERİ FUARI 2012, 13-16 EKİM 2012, Addis Ababa Fuar Merkezi / ETİYOPYA

Teksan Jeneratör, Addis Ababa’da 13-16 Ekim tarihinde düzenlenmiş olan Uluslararası Yapı Ve Yapı Malzemeleri Fuarına katılmıştır.
News  
MEKSİKA-1.TÜRK ÜRÜNLERİ SERGİSİ FUARI, 03-06 EKİM 2012, Pepsi Center, WTC Mexico City

Teksan Jeneratör, Pepsi Center’da 03-06 Ekim tarihlerinde düzenlenmiş olan 1.Türk Ürünleri Sergisine katılmıştır
News  
IRAQ ENERGY 2012 FUARI, 17-20 EYLÜL 2012, Erbil Uluslar arası Fuar Alanı, Erbil, Irak

Teksan Jeneratör, Erbil Uluslararası Fuar Merkezi'nde 17-20 Eylül tarihinde düzenlenmiş olan Energy Irak 2012 fuarına katılmıştır
News  
ICCI 2012 18. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, İstanbul Fuar Merkezi, 25 - 27 Nisan 2012

Teksan Jeneratör, İstanbul Fuar Merkezinde 25 - 27 Nisan 2012 tarihinde düzenlenmiş olan 18. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’ na katılmıştır.
News  
Intermat 2012, Uluslararası İş ve İnşaat Makineleri ve Teknolojileri Fuarı, 16 – 21 Nisan 2012, Nord Villepinte Fuar Merkezi Paris, Fransa Hall 5B Stand No: 5BJ 028

Teksan Jeneratör, Paris Nord Villepinte Fuar Merkezinde 16 – 21 Nisan 2012 tarihinde düzenlenmiş olan Intermat 2012 Uluslararası İş ve İnşaat Makineleri ve Teknolojileri Fuarı' na katılmıştır.
News  
22. Yugbuild, Uluslararası Mimarlık ve Yapı Fuarı 29 Şubat – 03 Mart 2012, Kuban Fuar Merkezi, Krasnodar - Rusya Hall 4 Stand No: 4701

Teksan Jeneratör, Krasnodar Kuban Fuar Merkezinde 29 Şubat – 03 Mart 2012 tarihinde düzenlenmiş olan 22. Yugbuild Uluslararası Mimarlık ve Yapı Forumu & Fuarı' na katılmıştır.
News  
İTO 3. Türk Ürünleri Sergisi, 01 – 03 Mart 2012, Kuala Lumpur Sergi Sarayı – Malezya Hall 4 - 5 Stand No : 8

Teksan Jeneratör, İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Malezya' nın Kuala Lumpur kentinde 01 – 03 Mart 2012 tarihinde düzenlenmiş olan Malezya 3. Türk Ürünleri Sergisi' ne katılmıştır.
News  
37. Middle East Electricity, 07-09 Şubat 2012, Dubai Uluslararası Fuar Merkezi, Stand No 4A50

Teksan Jeneratör, Dubai Uluslararası Fuar Merkezinde 07-09 Şubat 2012 tarihinde düzenlenmiş olan 37. Middle East Electricity fuarına katılmıştır.
News  
Vefat ve Başsağlığı

Değerli Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Abdulkadir TEKSAN 06/12/2011 tarihininde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenaze namazı 07/12/2011 tarihinde, öğle namazına müteakip, Karacaahmet'te bulunan, Şakirin camiinde kılınmış, akabinde Karacaahmet Mezarlığında defnedilmiştir. Merhum'a Allah'tan rahmet, tüm Teksan Ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Teksan Jenerator Elektrik San. ve Tic. A.S.
News  
İTO 1. Türk Ürünleri Sergisi, 03 – 06 Aralık 2011, Palais des Expositions Sergi Sarayı - Cezayir, Hall A – CO5

Teksan Jeneratör, İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Cezayir' in başkentinde 03 – 06 Aralık 2011 tarihinde düzenlenmiş olan Cezayir 1. Türk Ürünleri Sergisi' ne katılmıştır.
News  
Basra Oil & Gas, 2. Uluslararası Petrol ve Doğalgaz Konferansı ve Fuarı, 25 – 28 Kasım 2011 Basra Uluslar arası Fuar Alanı, Hall 1 – CO5

Teksan Jeneratör, Basra Uluslararası Fuar Merkezinde 25 – 28 Kasım 2011 tarihinde düzenlenmiş olan uluslar arası Petrol ve Doğalgaz Konferansı' na katılmıştır.
News  
Nijerya 2. Türk İhraç Ürünleri Fuarı, Eko Hotel Expo Centre, 14 - 16 Eylül 2011

Teksan Jeneratör, Nijerya Eko Hotel Fuar Merkezinde 14 -16 Eylül 2011 tarihinde düzenlenmiş olan İhraç Ürünleri fuarına katılmıştır.
News  
ICCI 2011 17. Uluslararası Enerji veÇevre Fuarı ve Konferansı, İstanbul Fuar Merkezi, 15 - 17 Haziran 2011 ( 10. Salon Stand D-104 )

Teksan Jeneratör, İstanbul Fuar Merkezinde 15-17 Haziran 2011 tarihinde düzenlenmiş olan 17. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı' na katılmıştır.
News  
Istanbul International Opera Festival is also entrusted to Teksan Generator

The generators which were supplied by Teksan Generator gave breathe to Istanbul International Opera Festival which is organized with the support of the Ministry of Culture and Tourism, Istanbul Governor’s Office and Istanbul Metropolitan Municipality as Istanbul 2010 European Culture Capital project. The festival, which was met the opera lovers on the date 02nd July 2010, ended on the date 23rd July 2010.
News  
POGEE OIL & GAS PAKİSTAN 9. Uluslararası Enerji Fuarı, Karachi Expo Centre, 17 - 19 Mayıs 2011 6. Salon Stand 141

Teksan Jeneratör, Karachi Expo Centre' da 17-19 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenmiş olan 9. Uluslararası Enerji fuarına katılmıştır.
News  
IDEF' 11 10. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, 10 - 13 Mayıs 2011 ( Salon 3 Stand No 352

Teksan Jeneratör, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 10-13 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenmiş olan 10. Uluslararası Savunma Sanayi fuarına katılmıştır.
News  
EXPOBAT 6. Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı, 12 - 15 Nisan 2011, Dakar / SENEGAL

Teksan Jeneratör, Dakar / Senegal' de 12-15 Nisan 2011 tarihinde düzenlenmiş olan 6. Uluslar arası Yapı ve Yapı Malzemeleri 2011 fuarına katılmıştır.
News  
The 36th Middle East Electricity Dubai International Exhibition Centre 08-10 Şubat 2011

Teksan Jeneratör, Dubai International Centre' da 08-10 Şubat 2011 tarihinde Düzenlenmiş olan 36. Middle East Electricity 2011 fuarına katılmıştır.
News  
Bodrum Uluslararası Bale Festivaline Teksan Jeneratör güvencesi

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Türkiye’nin ilk ve tek bale festivali olma özelliğine sahip Bodrum Uluslararası Bale Festivali 8.yılında; İtalya, İspanya, Kore ve Yunanistan’dan gelecek konuk toplulukları ağırlamaya hazırlanırken, festivalin enerji ihtiyacının karşılanması için destek Teksan Jeneratör’den geldi. Festival, 14 Ağustos 2010’da perdelerini açtı ve 1 Eylül 2010’da perdelerini kapattı.
News  
İstanbul Uluslararası Opera Festivali de Teksan Jeneratöre emanet

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesi olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenmiş İstanbul Uluslararası Opera Festivaline Teksan Jeneratör tarafından Sağlanmış olan jeneratörler hayat verdi. 2 Temmuz 2010’da opera severler ile buluşmuş olan festival 23 Temmuz 2010’da sona erdi.
News  
Aspendos’a Teksan Jeneratör damgası

Türkiye’nin en önemli sanat organizasyonlarından biri olan Aspendos Uluslar arası Opera ve Bale Festivali, 8 Haziran 2010-1 Temmuz 2010 arasında sanat severler ile 17. kez buluşmanın hazırlıklarını yapmıştır. Bu çok önemli organizasyon süresince ortaya çıkacak enerji ihtiyacı birçok büyük organizasyonda olduğu gibi yine Teksan Jeneratör tarafından karşılandı.
News  
Teksan Jeneratör, Dragon Festival Enerji Sponsoru

Kurumlararası düzenlenen en geniş katılımlı ve en büyük spor aktivitesi olan kurumlar arası dragon bot yarışması Dragon Festival, 29-30 Mayıs 2010 tarihleri arasında İstanbul Haliç’te gerçekleşti. Bu yıl festivale 120 takım katılarak birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiler. Bu takımlardan biri de Teksan Jeneratör’dü. Her ne kadar yarışma sonu sıralamasında kendisine üst sıralarda bir yer bulamamış olsa da Teksan Jeneratör iki gün boyunca gösterdiği performansla izleyenlerin ve diğer takımların takdirini kazandı. Ayrıca organizasyon Teksan Jeneratör’ün enerji sponsorluğu kapsamında gerçekleşti.
News  
The 13th International Electrical Engineering, Power Generation and Distribution Exhibition Saudi Elenex 2010 24 – 27 Mayıs 2010

Teksan Jeneratör, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta bulunan Riyadh International Convention & Exhibition Center-RICEC’de düzenlenen 24-27 Mayıs tarihleri arasında Saudi Elenex 2010 Fuarı’na katılmıştır.
News  
1st Turkish Products Exhibition Expo Turquia 26-29 Mayıs 2010

Teksan Jeneratör, Brezilya São Paulo’da bulunan Pavilhão de Exposições do Anhembi de düzenlenen 26 – 29 Mayıs tarihleri arasında Expo Turquia 2010 Fuarı’na katılmıştır.
News  
The Independent Power & Energy Europe 2010 8 – 10 Haziran 2010

Teksan Jeneratör, Birleşik Krallık İngiltere Birmingham’da bulunan National Exhibition Centre (NEC)’ de düzenlenen 08-10 Haziran tarihleri arasında IPEE 2010 Fuarı’na katılmıştır.
News  
Veliefendi'de Teksan Jeneratör Koşusu

05.07.2009 Pazar günü Veliefendi hipodromunda Teksan Jeneratör Kupası Koşusu yapıldı. Teksan Jeneratör tarafından projelendirilen aydınlatma sistemi sayesinde yarışlar artık hava karardıktan sonra da yapılabilmektedir. Üç yaşlı safkan İngiliz taylarının katıldığıçim pistteki 1900 metre mesafeli koşuyu Mustafa Memik'in RADIKAL KING isimli safkanı kazandı. WARRIOR HAWK ikinci, BIG BROTHER üçüncü veÇANKAYA da dördüncü oldu. Koşuyu kazanan atın sahibine kupayı Teksan Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir Ata verirken, koşuyu kazanan atın antrenörüne plaketini Teksan Jeneratör Genel Müdürü Faruk Sezen verdi.
News  
Yeni renklerle yeniden Teksan Jeneratör

Şirket değerlerimizi ve vizyonumuzu üzerine inşa ettiğimiz "Güven" duygusunu yansıtacak mavi ve teknik üstünlüğümüzü yansıtan gri renkle yeniden şekillenen logomuz, hep mükemmele ve hep daha yükseğe ulaşmak isteyen Teksan Jeneratör'ü simgeliyor.
News  
Genel Müdür Ataması; Faruk Sezen

2003 yılında Kalite ve Sistem Yöneticisi olarak Teksan Jeneratör'de göreve başlayan Faruk Sezen, Kalite,Çevre ve İş Sağlığı-Güvenliği Yönetim Sistemlerinin yürütülmesi; Kurumsal Kaynak Planlaması ile ilgili önçalışmaların yapılması ve yazılım uygulama projesinin başlatılması gibi konularda faaliyet göstermiştir. 2008 Kasım ayında atandığı Genel Müdürlük görevinde ise firma hedeflerini gerçekleştirmek için başlattığıçalışmalar hız kazanarak devam etmektedir. 1977 Balıkesir - Gönen'de doğan Faruk Sezen, Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur.
News  
Teknik Komite Toplantıları

Birimler arası koordinasyon sağlama amacıyla yolaçıkan teknik komite müşteri ihtiyaçlarını, sektörel yenilikleri takip ederek Üretim ve Ar-Ge departmanlarının innovasyonelçalışmalarına ışık tutmaktadır.
News  
Doosan Doğalgazlı Motor Eğitimi

27-29 Mayıs 2008 tarihleri arasında Teksan Jeneratör'de düzenlenen Doosan doğalgazlı motor eğitimi teorik ve pratik uygulamanın yer aldığı iki etapta sürdürüldü. Doosan yetkilileri Hyo Dong KİM ve Lee Kang MOON tarafından gerçekleştirilen eğitim, ilgili tüm departmanlara yönelik farklı konu başlıkları içermekteydi.
News  
Antalya Bayii Toplantısı

Antalya Kervansaray Otel'de 23-25 Mayıs tarihlerinde Teksan Jeneratör bölge bayileri bir araya geldi. Teksan Jeneratör üst düzey yetkililerinin ve bayilerinin bir araya gelerek ortak bir platform oluşturdukları toplantıda, Teksan Jeneratör'ün birlik ve bütünlük içinde gelişme hedefi üzerinde duruldu.
News  
Teksan Jeneratör Satış Sonrası Hizmet Eğitimi

2007 yılının son eğitimi "Satış Sonrası Hizmet"çalışanları için düzenlendi. Teksan Jeneratör'ün yurt geneline dağılmış yetkili servis teknisyenlerinin katıldığı toplantılar iki gün boyunca aralıksız devam etti.
News  
13. ELCOM UKRAINE' 2009 Uluslararası Elektrik, Endüstriyel Aydınlatma ve Otomasyon Fuarı

06 Nisan - 09 Nisan 2009 tarihleri 13.sü düzenlenen ELCOM 2009 Kiev - Ukrayna fuarına katılan Teksan Jeneratör, yeni ürünü TJ215DCO, kojenerasyon sistemli jeneratör setini tanıtma imkânı bulmuştur.
News  
27-31 Mayıs Electratech 2008

27-31 Mayıs tarihleri arasında 14.'sü düzenlenen Electratech 2008 Suriye'de bu yıl da Ortadoğu pazarı için önemli bir platforma ev sahipliği yaptı. Bu sene Hyundai ile birlikte ana sponsor olan Teksan Jeneratör fuarda sergilediği ürünler ve sunduğuçözümlerle bu yıl da fuara damgasını vurdu.
News  
28 Şubat-2 Mart İstanbul / WIN Electrotech Fuarı

Teksan Jeneratör, 28 Şubat-02 Mart tarihlerinde otomasyon, elektrik-elektronik, enerji temalı 2. bölümde ziyaretçilerle buluşarak sürekli yenilenen ürün grubu ve geliştirdiği yeni güç sistemi teknolojileriyle WIN Electrotech'in dikkatçeken firmaları arasında yer aldı.
News  
20-23 Mart Gaziantep Endüstri Fuarı

Orend'08-Gaziantep Endüstri Fuarı, tüm sanayicileri Ortadoğu'nun merkezinde buluşturdu. Teksan Jeneratör'ün de katılımcı olarak bulunduğu fuar, Gaziantep'in sanayiçevrelerinde her geçen gün artmakta olan ulusal ve uluslararası önemini göstermesi açısından önemliydi.
News  
10-13 Nisan Kayseri Endüstri & Eletex Fuarı

7. Kayseri Endüstri & Eletex Fuarı, 10-13 Nisan 2008 tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi Fuar Alanı'nda gerçekleştirildi. Dört senedir Eletex Fuarı'na katılan Teksan Jeneratör, bu sene de en son ürün gamını ve yeni sistemlerini ziyaretçilerle paylaştı.
 
Kurumsal Haberler             
Yeni Ürün
Örnek Projeler
Referanslar
Basında Teksan Jeneratör
Örnek Projeler
Müşteri Memnuniyeti
Jeneratör Hakkında Herşey
Sıkça Sorulan Sorular
Teksan Jeneratör
 
  Copyright © 2013 TEKSAN JENERATÖR Web Tasarımı Teksan Jeneratör